Loading…

Foto e bukur, por do qeshni kur ta kuptoni realitetin (Foto)

  • 01/04/2017 | 11:03

Foto e bukur, por do qeshni kur ta kuptoni realitetin (Foto)

Jillian Henry, 17, ishte duke marrë disa fotografi afër Malit Pisgah në lumin e qetë Willamette, shkruajnë mediat e huaja.


Dhe derisa po bënte fotografitë, një djalosh i zhveshur, papritmas u gjend aty, së bashku me qenin e tij.

q_1472620895-8653649

Në njërën fotografi, ajo duket, me gjasë e befasuar ndërsa në tjetrën e buzëqeshur nga “befasia”.

Ajo, fotografitë e bëra nga një shoqe e saj, i shpërndau në Twitter, të cilat morën vëmendje të jashtëzakonshme.

qq_1472620901-5573718

Përkundër të gjithave, thuhet se nuk dihet se kush ishte djaloshi i zhveshur dhe nëse ajo kishte folur me të./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë