Loading…

Formacionet zyrtare: Udinese – Juventus

  • 05/03/2017 | 14:11

Formacionet zyrtare: Udinese – Juventus

Duke filluar nga ora 15:00, Udinese e pret Juventusin për të zhvilluar ndeshjen në kuadër të Serie A.


Formacionet zyrtare për të dyja janë si më poshtë./gazetametro.net

Udinese: Karnezis; Widmer, Danilo, Felipe, Samir; Jankto, De Paul, Badu, Hallfredsson, Fofana; Duvan Zapata, Perica

Juventus: Buffon; Dani Alves, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë