Loading…

Formacionet zyrtare të ndeshjes Man United-Southampton, mësohet se a do të luajë Broja

  • 12/02/2022 | 12:48

Formacionet zyrtare të ndeshjes Man United-Southampton, mësohet se a do të luajë Broja

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes ndërmjet Manchester United dhe Southampton, sfidës hapëse të javës së 25-të të Premier League, transmeton Gazeta Metro.


Sulmuesi shqiptar, Armando Broja fillon ndeshjen nga minuta e parë e takimit në ndeshjen e tij të parë në ‘Old Traford’.

Rikthehet në formacionin zyrtar edhe fituesi i 5 topave të artë, Cristiano Ronaldo i cili në ndeshjen e fundit kundër Burnley ishte në bankën rezervë.

Tek Manchester United mungojnë dy mesfushorët, Fred dhe Matic ndërsa tek Southampton mbrojtësi Lyanco dhe portieri McCarthy. /gazetametro.net

Formacioni zyrtar i Manchester United :

Formacioni zyrtar i Southampton :

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë