Loading…
Formacionet zyrtare: Schalke – Manchester City
  • 20/02/2019 | 20:12

Formacionet zyrtare: Schalke – Manchester City

Schalke – Manchester City është ndeshja e dytë që zhvillohet sonte në Ligën e Kampionëve.


Në kuadër të 1/8 së finales së garës më të madhe evropiane për klube, Schalke në shtëpi pret kampionët e Premierligës, skuadrën e Manchester Cityt.

Ndeshja luhet në “Vetlins Arena” dhe nisë nga ra 21:00 dhe portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Arjanet Muric, gjendët në bankë rezervë.

Formacioni startues i Schalkes:

Formacioni startues i Manchester Cityt:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë