Loading…

​Formacionet zyrtare, Juventus-Sampdoria

  • 18/01/2022 | 20:10

​Formacionet zyrtare, Juventus-Sampdoria

Juventusi kërkon të vazhdon në fazën e 1/8 të finales së Kupës së Italisë dhe për ta arritur këtë duhet ta elimonojë Sampdorian.


Kjo sfidë zhvillohet në “Alianz Arena” me fillim nga ora 21:00 dhe këto janë formacionet zyrtare:

JUVENTUS (4-4-2): Perin; De Sciglio, Danilo, Rugani, Alex Sandro; Cuadrado, Arthur, Locatelli, Rabiot; Kulusevski, Morata.

SAMPDORIA (4-4-2) Falcone; Conti, Bereszynski, Magnani, Murru, Augello; , Thorsby, Rincon, Murru; Torregrossa, Caputo.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë