Loading…

Formacionet zyrtare: Eibar – Real Madrid

  • 04/03/2017 | 15:40

Formacionet zyrtare: Eibar – Real Madrid

Duke filluar nga ora 16:15, Eibar e pret Real Madridin për të zhvilluar ndeshjen në kuadër të La Ligas.

Formacionet zyrtare janë si më poshtë./gazetametro.net

c6fhtl0wmaaklih c6fgk_9xeaemzsw

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]zetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë