Loading…

Formacione zyrtare, Kosova – San Marino

  • 01/06/2021 | 16:52

Formacione zyrtare, Kosova – San Marino

Kosova e zhvillon sot ndeshjen e parë miqësore për muajin qershor.


“Dardanët” do të ballafaqohen me San Marinon duke filluar nga ora 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Të dy këto kombëtare tashmë i kanë publikuar formacionet zyrtare të cilat duken si më poshtë:

Kosova: Ujkani, Bejselmani, Rrahmani, Fazliji, Vojvoda, Halimi, Kryeziu, Idrizi, Kastrati, Muriqi, Zeneli

San Marino:Benedetini, Dadeddio, Fabri, Rossi, Palazzi, Tommasini, Lunadei, Golinucci, Mularoni, Nanni, Viltaloli

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë