Loading…

Forca të shtuara të Policisë afër murit

  • 05/02/2017 | 10:50

Forca të shtuara të Policisë afër murit

Derisa pritet rrënimi i murit në Mitrovicën e veriut, tanimë aty janë vërejtur forca të shtuara të Policisë së Kosovës, raporton KP.

Ndryshe, muri në veri të Mitrovicës pritet që të rrënohet sot në mesditë.  /gazetametro.net.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë