Loading…

Flet vëllau i personit të vrarë në Skenderaj: Tregon se a ka pasur ai problem me dikë

  • 09/04/2019 | 20:23

Flet vëllau i personit të vrarë në Skenderaj: Tregon se a ka pasur ai problem me dikë

Vëllau i Ilir Zeqirit, i cili u gjet i vdekur dje brenda një veture të djegur, thotë se ai asnjëherë nuk ka pasur problem, me asnjë person, transmeton Gazeta Metro.


48 vjecari, Ilir Zeqiri u varros sot në varrezat e fshatit Kopiliq i Epërm.

Kufoma e tij u gjet e karbonizuar mbrëmë në veturën e djegur.

Ndërkaq, hetuesit policorë kanë gjet edhe 5 gëzhoja në të. Familjarët thonë se i ndjeri nuk ka pas ndonjë telashe me dikë.

Avokatja e tij konfirmoi se Zeqiri ishte dëshmitar në rastin e vrasjes së një polici në Skenderaj./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë