Loading…

Flet Rrahman Rama: Tregon pse dha dorëheqje

  • 30/11/2021 | 14:00

Flet Rrahman Rama: Tregon pse dha dorëheqje

Ish-komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës Rrahman Rama, ka folur për herë të parë pas dorëheqjes së rij nga ky post.


Ai ka deklaruar se është dorëhequr sepse ka qëndruar gjatë në këtë pozitë.

“Kam qëndruar mjaft”, tha shkurtimisht ai për Klan Kosova.

Ndërkaq në vend të tij sot presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, e ka caktuar Bashkim Jasharin, si komandant i Forcës së Sigurisë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë