Loading…

Flet për herë të parë Irina rreth lajmeve për një lidhje me Kanye West

  • 17/09/2021 | 18:50

Flet për herë të parë Irina rreth lajmeve për një lidhje me Kanye West

Dy muaj pasi u përfolën lart e poshtë për një romancë, u panë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe u përpoqën t’i fshihen sa më shumë paparacëve, Kanye dhe Irina i dhanë fund me njëri-tjetrin.


Burime për mediat e huaja tregojnë se ata s’ishin më bashkë dhe asnjëherë s’kishin patur diçka serioze. Ndaj, marrëdhënia e tyre s’mund të zgjaste më shumë se kaq.

Mirëpo, marrëdhënia e tyre vazhdon të jetë e nxehtë dhe Irina nuk i ka shpëtuar dot pyetjeve për reperin në “Highsnobiety”.

Gjatë intervistës, modelja ruse mohoi të kishte pasur ndonjë lidhje dashurie që nga ndarja e saj nga Bradley Cooper, në qershor të vitit 2019.

“Nesër do të ketë thashetheme se jam duke takuar rojen e ndërtesës time apo dikë tjetër, në rregull? Pastaj pasnesër, do të jetë dikush tjetër. Shikoni, gjithmonë ka diçka atje, dhe unë po e mbaj për vete,” tha ajo, pa dashur të shprehet më shumë.

Nga ana tjetër, Kanye i habiti të gjithë kur në ceremoninë e albumit të ri “Donda” rikrijoi skenën e martesës së tij me Kim Kardashian, duke i bërë të gjithë të dyshojnë se mund të jenë kthyer bashkë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë