Loading…

Flet gruaja e Azem Vllasit, tregon për gjendjen e tij shëndetësore pas plagosjes

  • 13/03/2017 | 09:32

Flet gruaja e Azem Vllasit, tregon për gjendjen e tij shëndetësore pas plagosjes

Pas plagosjes që i është bërë në mëngjesin e sot, avokatit Azem Vllasi, i kontaktuar nga Gazeta Monitor, gruaja e tij gazetarja Nadira Vllasi, ka treguar për gjendjen e tij shëndetësore.

Ajo ka thënë fare shkurt se gjendja e tij është e mirë dhe stabile.

“Gjendja e tij është e mirë, por për momentin nuk mund të flasim më shumë. Më vjen keq”, ka thënë Vllasi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë