Loading…

Flet Feraj: Vendit i kam dalë zot shumë kohë para Ramushit

  • 26/09/2022 | 23:51

Flet Feraj: Vendit i kam dalë zot shumë kohë para Ramushit

Hysamedin Feraj tha se që nga viti 1979 ka fillur t’i dalë zot vendit me çështje kombëtare, madje edhe para kreut të AAK-së, Ramush Haradinaj.


Feraj tha se Kurtin e mbrojti nga deklarata e Haradinajt si bashkëluftëtar i shtetndërtimit.

“Nuk kam filluar t’i dalë zot vendit me z.Kurtin.”

“E kam filluar shumë para Ramushit, që nga 1979. E vazhdojë në Kosovë e në Shëipëri. Është çështje që e kam bërë tërë jetën. Unë kam qernë në mërgatë, në Kosovë, në Shqipëri. Kurtin po e mbroj si bashkëluftëtarë në çështjen e shtetndërtimit të Kosovës”, tha Feraj në Kanal 10.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë