Loading…

Flet avokati që zbuloi rastin e përdhunimit në Drenas pasi u arrestua: Po më hakmerren

  • 20/02/2019 | 11:25

Flet avokati që zbuloi rastin e përdhunimit në Drenas pasi u arrestua: Po më hakmerren

Avokati Gazmend Halilaj ka shkruar në Facebook duke thënë se po i hakmerren për shkak të raportimit të skandalit nga hetuesit e Inspektoratit Policor të Kosovës.

Ai thotë se ka raportuar rastin që IPK u ka dhënë gazetarëve ‘dëshmi që shkelin privatësinë e viktimës të rastit në Drenas’.

Thotë se në shenjë hakmarrjeje e arrestuan.

Ky është statusi i Halilajt në Facebook:

“Dje e raportova skandalin e radhes nga hetueist e ipk. Qe i dhane deshmi l gazetares se ktv-se, lidhur me privatsin e viktimes te rastit ne Drenas. Shenje hakmarrje te njejtit sot me arrestuan”, ka shkruar Halilaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë