Loading…

Flamuri i Kosovës mbërrin në Murin Kinez, falë këtij çifti (Foto)

  • 20/03/2017 | 10:56

Flamuri i Kosovës mbërrin në Murin Kinez, falë këtij çifti (Foto)

Çifti kosovar Visar e Yllka Kastrati – që tashmë është bërë i njohur për ecjen e tyre nëpër vende të jashtëzakonshme të botës – kësaj radhe ka shkelur në Murin e Madh kinez.


As kësaj here nuk kanë lënë pa marrë me vete flamurin e shtetit të Kosovës.

Çifti që jeton në Florida të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, kësaj radhe kanë nisur një turne nëpër Azi, derisa fillimisht janë ndalur në Kinë.

f_1490001867-2815276

fff_1490001871-8559667

ff_1490001859-343384

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë