Loading…

‘Flaka m’dul, po pak fllad’: Liberta Spahiu konfuze me kohën

  • 18/11/2021 | 09:10

‘Flaka m’dul, po pak fllad’: Liberta Spahiu konfuze me kohën

Moderatorja, Liberta Spahiu është njëra ndër moderatoret e estradës që bën dallimin në stilin e vecantë të veshjes.

Ajo shumë shpesh publikon imazhe në të cilën shfaqet shumë stil me markat më të njohura, shkruan lajmi.net.

Së fundi ajo ka postuar një set fotografik ku shihet të ketë kombinuar një fustan të zi të shkurtër me një xhemper me ngjyra vjeshte.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu)

Me anë të mbishkrimit ajo është shfaqur konfuze me kohën , madje ajo ka shkruar “Flaka m’dul, po pak fllad…kurqysh mi ra n’fije”.

Kujtojmë se Liberta është moderatore e emisioni të njohur të showbizit “Prive”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë