Loading…

Fjolla Morina paraqitje elegante dhe provokuese në fotosesionin e ri

  • 26/10/2021 | 21:00

Fjolla Morina paraqitje elegante dhe provokuese në fotosesionin e ri

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, ndonëse po qëndron larg aktiviteteve muzikore vëmendja nuk i mungon asnjëherë.

Ajo u qëndron afër fansave të saj me postime të ndryshme në llogarinë e saj në Instagram, që shpesh herë janë provokuese.

Këngëtarja edhe së fundmi ka realizuar një fotosesion, në të cilin përveç që është shfaqur elegante, ajo dukej në formë të mirë dhe mjaft tërheqëse.

Në një kostum me ngjyrë të zezë dhe detaje me ngjyrë të bardhë, Fjolla kombinoi dukjen me taka të larta, grim të theksuar dhe flokët bionde të lira mbi supe.

35-vjecarja theksoi gjoksin në xhaketën elegante me dekolte të hapur, ndërsa mori pëlqime dhe komente nga ana e miqve dhe fansave.

Ndërkohë, Fjolla po vazhdon të komentohet edhe për raportin e saj me bashkëshortin, Fisnik Syla, me të cilin u tha se janë ndarë.

Çifti që kurorëzuan dashurinë në dhjetor të vitin të kaluar, nuk i kanë komentuar akoma këto thashetheme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë