Loading…

‘Fist Figh’, premierë në Cineplexx (Video)

  • 15/02/2017 | 15:04

‘Fist Figh’, premierë në Cineplexx (Video)

Filmi  “Fist Figh” vjen premierë në kinemanë më të re në kryqytet, Cineplexx


Ky film me regji nga Richie Keen do të shfaqet me datë 16 shkurt ditë e mërkurë. “Fis Fight” prezantohet nga aktorët Christina Hendricks, JoAnna Garcia Swisher, Jillian Bell.

Kur një mësues, Charlie Day shkakton pushimin nga puna të mësuesit tjetër, Ice Cube, ai sfidohet për një përleshje pas mësimit. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë