Loading…

Filmi Kong:’Skull Island sjell aktorët më të njohur (Video)

  • 18/11/2016 | 12:12

Filmi Kong:’Skull Island sjell aktorët më të njohur (Video)

Mbrëmë në You Tube është lëshuar traileri i filimit Kong: ‘Skull Island.

Regjisor i filmit është Jordan Vogt-Roberts,i cili bëri bashkë aktorët më të njohur botëror  si Tom Hiddleston, Samuel L Jackson, Brie Larson, John Goodman, John C. Reilly..transmeton gazeta NME.

kong-skull-island-cast

Filmi do të lansohet në mars të vitit 2017.

Shikojini më poshtë sekuencat e këtij filmi /gazetametro.net

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë