Loading…

Filmat të bazuar në libra që do të shfaqen këtë vit

  • 23/01/2017 | 22:19

Filmat të bazuar në libra që do të shfaqen këtë vit

Një sërë filmash të bazuar në libra do të shfaqen në kinema këtë vit. Duhet të bëhemi gati për foshnjën Groot, një SpiderMan të ri në moshë,  dhe shumë të tjerë që do të zënë ekranet e mëdha në muajt që do të vijnë.


Ja disa prej filmave që pritet të dalin këtë vit

1. The Lego Batan Movie, 10 shkurt 2017

2. Logan, 3 mars 2017

3. The X-man, mars 2017

4. Ghost in the Shell, 30 mars 2017

Këta e shumë filma tjerë të bazuar në libra do të mund t’i shikoni në ekranin e madh të kinemasë. Për më shumë filma ndiqeni videon më poshtë. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë