Loading…

Fillon mbledhja e LDK’së, udhëhiqet nga Isa Mustafa

  • 01/08/2019 | 14:09

Fillon mbledhja e LDK’së, udhëhiqet nga Isa Mustafa

Në selinë e LDK-së në Prishtinë, ka arritur edhe lideri i partisë, Isa Mustafa. Ku pritet të diskutohet për kryetarin e ri që pritet të zgjedhe 3 gushtit, transmeton Gazeta Metro.


Në këtë mbledhje pritet të diskutohet për procesin zgjedhor të Lidhjes Demokratike, i cili do të finalizohet të shtunën, kur edhe pritet të zgjidhet kreu i saj.

Siç mund të shihet edhe nga pamjet, në qendër të tavolinës është ulur Isa Mustafa, ndërsa rreth saj kryesia e partisë.

Mbledhja pason 2 ditë para zgjedhjeve të brendshme në këtë parti./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë