Loading…

Fillon grumbullimi i shqiptarëve te gjykata në Francë (Foto)

  • 06/04/2017 | 12:02

Fillon grumbullimi i shqiptarëve te gjykata në Francë (Foto)

Kanë mbetur edhe disa orë, deri të fillimi i seancës për Ramush Haradinajn, por shqiptarët tashmë janë nisur drejt gjykatës në Colmar.


Ata, siç shihet edhe në këto fotografi të Magazina.al, po mblidhen në këtë vend për t’i dhënë mbështetje liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj, shkruan Magazina.al

Përkrahësit e Haradinajt, shpresojnë se ish komandanti do të lirohet, por gjasat sic ka deklaruar edhe vet Haradinaj, janë të vogla. Të paktën jo edhe disa ditë.

11

22

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë