Loading…

Fillon gara brenda LDK’së për kandidaturën e kryeministrit, kryetari i kësaj komune sfidon të gjithë

  • 12/04/2018 | 09:16

Fillon gara brenda LDK’së për kandidaturën e kryeministrit, kryetari i kësaj komune sfidon të gjithë

Kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri ka thënë se Lidhjes Demokratike e Kosovës (LDK), është e gatshme për zgjedhje.


Muhaxheri në emisionin Zyra e Ankesave në RTV Dukagjini ka thënë se ai duhet të jetë kandidat i LDK-së për kryeministër.

“Besoj që unë duhet të jem kandidatë për kryeministër. Kam qeverisur mirë dhe kam fituar pa balotazh. Nuk shoh ndonjë kandidaturë tjetër”, tha Muhaxheri

Ndryshe, Gazmend Muhaxheri është duke ushtruar mandatin e dytë si kryetar i Komunës së Pejës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë