Loading…

Fillimisht bëjnë aksident, pastaj dalin rrahën mes veti në Prishtinë

  • 23/04/2019 | 10:44

Fillimisht bëjnë aksident, pastaj dalin rrahën mes veti në Prishtinë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje pasdite se pas një aksidenti që ndodhi në trafik një person ka rrahur një person tjetër, transmeton Gazeta Metro.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë ndërkaq, policia ka bërë të ditur se me vendim të prokurorit rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

“Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se pas një aksidenti të trafikut, është kanosur nga i dyshuari mashkull K-Shqiptar. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë