Loading…

‘Fifty Shades Darker’ thyen rekord shikueshmëri në Cineplexx (Foto)

  • 09/02/2017 | 14:18

‘Fifty Shades Darker’ thyen rekord shikueshmëri në Cineplexx (Foto)

Në kinemanë më të re në kryqytet Cineplexx janë shitur biletat rekord për për të parë këtë film.


Interesimi ka qenë shumë i madh mbrëmbjen e kaluar, ku janë shitur 1400 bileta, për filmin “Fifty Shades Darker”“Fifty Shades Darker”

cino

Jamie Dornan dhe Dakota Johnson rikthehen përsëri si Christian Grey dhe Anastasia Steele në Fifty Shades Darker, kapitulli i dytë i bazuar në fenomenin më të lexuar botëror “Fifty Shades”. Pas një suksesi të madh botëror të vitit 2015, kur filmi solli të ardhura prej 560 milion dollar, pjesa e re vjen në ditën e Shën Valentinit dhe ju fton juve të përjetoni një hije më të errët. . /gazetametro.net

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë