Loading…

Fifi zbulon këngën e re në bashkëpunim me reperin shqiptar

  • 04/07/2022 | 11:05

Fifi zbulon këngën e re në bashkëpunim me reperin shqiptar

Dy artistët e njohur, Fifi dhe Gjiko i kanë surprizuar të gjithë. Ata kanë bashkuar forcat për një projekt muzikor dhe lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja.


Fifi ka publikuar në Instastory një foto të shkëputur nga videoklipi i këngës dhe i ka bërë tag Gjikos.

Mirëpo, nuk ka zbuluar detaje të tjera, si titulli apo datën se kur do të publikohet kënga.

Ndërkohë, kurioziteti i fansave është shumë i madh. Ata janë në pritje të këngës, e cila padyshim do të jetë një hit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë