Loading…

Fifi ‘thumbon’ kolegët

  • 23/06/2022 | 08:23

Fifi ‘thumbon’ kolegët

Shpesh herë artistët shqiptarë janë akuzuar për blerje të klikimeve në projektet e tyre muzikore.


Përveç se janë akuzuar nga personalitete të ndryshme për këtë, ata së fundmi kanë filluar që edhe të “thumbojnë” njëri-tjetrin për këtë dukuri.

Këngëtarja Fifi përmes një “InstaStory” ka ironizuar kolegët e saj për klikimet që marrin në projektet e tyre muzikore.

“Drake, bir më fal që s’je këtej nga ne se i kishe marrë 28 milion deri më tani”, ishte mbishkrimi i Fifit në një imazh ku kishte publikuar këngën e reperit Drake.

Theksojmë që Fifi njihet për miqësitë e mira që ka me disa nga përformuesit në trojet shqiptare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë