Loading…

Fifi shfaqet pa riçipeta në pushime, do ta ‘çmend’ Adisin

  • 01/07/2022 | 16:36

Fifi shfaqet pa riçipeta në pushime, do ta ‘çmend’ Adisin

Filloreta Raçi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.


Ajo me publikimin e këngëve të saj shumë të bukura, ka bërë për vete një numër të madh adhuruesish.

Tani, muaj më parë ajo konfirmoi se është në lidhje dashurie me biznesmenin, Adis Patushin.

Çifti duken më të lumtur se kurrë, pasi shpesh po shihen në publik në krah të njëri-tjetrit.

Fifi gjithmonë ka qenë një artiste me një stil interesant, ndërsa se fundmi është duke pushuar me të dashurin e saj në Turqi.

Nga atje, ajo ka publikuar një imazh ku shfaqet super joshëse.

E veshur shkurt, dhe pa riçipeta, Fifi do ta shkrijë Adisin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë