Loading…

Fifi publikon një tjetër video në momente intime me të dashurin e saj

  • 20/02/2022 | 09:44

Fifi publikon një tjetër video në momente intime me të dashurin e saj

Këngëtarja e famshme, Fifi ka nisur një lidhje të re me Adis Patushin. Thashethemet që qarkullonin kohët e fundit u konfirmuan vetëm pak ditë më parë pasi u fotografuan duke u puthur në publik gjatë një koncerti në Tiranë. Por së fundmi, këngëtarja ka konfirmuar vetë se janë bashkë, shkruan Gazeta Metro.


Ndërkohë edhe mbrëmë teksa mbante koncert në Tiranë, nuk mungoi një video tjetër e dyshes.

Ata po shijonin bashkë atmosferën ku nuk munguan edhe momentet intime të çiftit.

Kujtojmë se menjëherë pas zyrtarizimit të lidhjes, Fifi ka postuar imazhe të ndryshme me të dashurin edhe në profilin e saj në instagram. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë