Loading…

Fifi po e shijon romancën e re, publikon momente me të dashurin

  • 13/02/2022 | 18:30

Fifi po e shijon romancën e re, publikon momente me të dashurin

Filloreta Raçi është duke e shijuar romancën me biznesmenin Adis Patushi që u bë publike javë më parë kur dyshja shkëmbyen puthje gjatë një koncerti në Tiranë.


Nuk kishte vonuar shumë dhe këngëtarja dhe partneri i saj kishin nisur të shpërndanin imazhe të përbashkëta në profilet respektive.

“Ti m’ke mua”, është përshkrimi i fotografisë së realizuar në Durrës, ndërkohë që këngëtarja e ka etiketuar edhe partnerin e saj që po ashtu e ka shpërndarë fotografinë në profilin e tij.

Kujtojmë që Adis Patushi është një emër i njohur për publikun shqiptar, pasi ai më parë ka qenë i martuar me modelen Adrola Dushi, me të cilën ka një djalë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë