Loading…

Fifi në lidhje me ish burrin e Adrola Dushit, vjen reagimi nga modelja

  • 07/02/2022 | 09:03

Fifi në lidhje me ish burrin e Adrola Dushit, vjen reagimi nga modelja

ëngëtarja kosovare, Filloreta Raçi e njohur si Fifi, ka qenë ndër emrat më të përfolur në media rozë gjatë këtyre muajve të fundit.


Pas largimit nga shtëpia e famshme e “Big Brother Albania VIP”, Fifi është mjaft aktive nëpër rrjete sociale ku vazhdimisht publikon fotografi e video nga jeta e saj e përditshme, ndërsa gjatë ditës së djeshme ajo ka konfirmuar lidhjen e saj me Adis Patushin, emër i njohur për publikun pasi ka qenë bashkëshorti i modeles, Adrola Dushit, me të cilën ka një djalë.

Çifti u kap duke u puthur në një koncert të këngëtares, teksa video u bë virale nëpër rrjete sociale, nuk mungoi as reagimi i modeles, Adrola Dushit, e cila në një video të shpërndarë nga ndjekësit e kishte pëlqyer atë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë