Loading…

Fifi në lidhje me Fationin e “Për’puthen”, a është kjo arsyeja e largimit të tij?

  • 23/01/2021 | 18:14

Fifi në lidhje me Fationin e “Për’puthen”, a është kjo arsyeja e largimit të tij?

Këngëtarja, Fifi është përfolur mjaftë shumë kohëve të fundit për një lidhje me ish-konkurrentin e “Për’puthen”, Fatjonin.


Në një emision televiziv, këngëtarja e ka përmendur emrin e Fation Kuqarit, duke thënë se është në lidhje me të, por nuk dihet ende se në cfarë konteksti e ka thënë këtë.

Kujtojmë se Fifi së shpejti do të sjell këngen e saj të re dhe që Fatjoni do të jetë në videoklipin.

Fationi, u largua nga emisioni pasi ndodhi një konflikt mes tij dhe konkurrentit të ri, Erisit. Pasi ai u deklarua se në profilin e tij në Instagram, se për shkak të intrigave dhe mashtrimeve nga konkurrentet e tjerë, ai nuk mund të qëndroje më aty.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë