Loading…

Fifi i tregon Monikës se çka ndodhi me Granitin, ajo i jep një këshillë

  • 23/10/2021 | 17:07

Fifi i tregon Monikës se çka ndodhi me Granitin, ajo i jep një këshillë

Gjërat mes Fifit dhe Granitit nuk shkuan mirë siç dukej.


Fifi dhe Graniti ishin afruar shumë në Big Brother aq sa të linin përshtypjen se mund ti shohim shume shpejt cift.

Por seç ndodhi dhe Graniti ndërroi mendje duke bërë sot deklaratën ‘bombë’ se Fifin e sheh vetëm si motër.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë