Loading…
Fifi ‘godet’ Taynan me lëvizjen e papritur
  • 20/02/2019 | 22:23

Fifi ‘godet’ Taynan me lëvizjen e papritur

Fifi duket se kursesi nuk po e gjen paqen me Taynan.


Pas diss-ave të transmetuar edhe në këngë të artisteve, Fifi ka bërë një tjetër lëvizje sot.

Ajo ka postuar këngën e Rinës, ‘Ilegal’ një diss i plotë për Taynën duke e përkrahur.

Fifi e quan Rinën ‘vëlla’ në këtë postim ndonëse vetëm pak muaj më parë në ‘Shiko Kush Luan’ deklaroi se një prej artisteve të ftuara që se ka duruar ka qenë pikërisht Rina.

Duket se mospajtueshmëria me Taynën i ka afruar dy këngëtaret.

Më të fundit
...
  • 23/05/2019 | 23:22
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë