Loading…

Fifi gati shpërthen në lot, shokon Granitin me performancën e saj

  • 23/10/2021 | 21:46

Fifi gati shpërthen në lot, shokon Granitin me performancën e saj

Banorët e “BBVIP” janë mbledhur tek dhoma e ndejës dhe po këndojnë këngë të ndryshme të këngëtarve shqiptarë dhe atyre të huaj.


Fifi bëri një përformancë shumë emocionuese derisa po e këndonte njërën nga këngët e saj.

Gjatë përformacës kamera fokusonte edhe reagimin e Granitit i cili dukej i befasuar nga përformanca e Fifit.

Momentin mund ta shikoni në video:

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë