Loading…

Fifi bën gjestin e veçantë për Adisin “live” në koncert

  • 23/06/2022 | 23:02

Fifi bën gjestin e veçantë për Adisin “live” në koncert

Filloreta Raçi ose e njohur si Fifi dhe Adis Patushi prej kohësh tashmë po jetojnë romancën e tyre në sytë e publikut.


Që në fillim të lidhjes çifti nuk është kujdesur t’i fshihet syve kureshtarë, duke shfaqur haptazi dashurinë e tyre, mbrëmjen e djeshme, këngëtarja ka performuar në një nga klubet e Tiranës, ku sigurisht është shoqëruar nga partneri.

Në një moment gjatë performancës së saj, Fifi është kthyer nga Adisi i cili ndodhej pas shpinës së këngëtares.

Në videon e siguruar, shifet Fifi që i puth dorën të dashurit të saj, pas këtij gjesti, të pranishmit e kanë brohuritur këngëtaren./panorama

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë