Loading…

Fidan Aliti pas tre minutave realizon për Kosovën ndaj Burkina Fasos

  • 24/03/2022 | 18:09

Fidan Aliti pas tre minutave realizon për Kosovën ndaj Burkina Fasos

Ka kaluar në epërsi Kombëtarja e Kosovës kundër Burkina Fasos në minutën e 3’të me golin e shënuar nga qendërmbrojtësi, Fidan Aliti, transmeton Gazeta Metro.


Pas një goditje nga këndi të harkuar nga Edon Zhegrova u gjet shumë mirë në zonë qendërmbrojtësi, Fidan Aliti i cili realizoj një gol shumë të bukur.

Kujtojmë që sot është ndeshja debutuese e përzgjedhësit, Alain Giresse i cili u emërua si trajner i ‘Dardanëve’ vetëm një muaj më parë.

Rezultati aktual i takimit është 1-0 për ‘Dardanët’.

Klikoni KËTU për ta parë golin.//gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë