Loading…

Festa Qoqaj tregon linjat trupore, lë nam me fotot e fundit

  • 05/10/2022 | 21:08

Festa Qoqaj tregon linjat trupore, lë nam me fotot e fundit

Festa Qoqaj vazhdon të jetë një nga blogeret më të ndjekura.


Festa, është mjaft aktive në rrjetet sociale, e sidomos në Instagram.

Ajo, së fundmi ka postuar disa fotografi ku shihet rrugëve të Prishtinës tek sa po bënë poza të ndryshme.

Ajo është komentuar nga ndjekës të ndryshëm, ku shumica e komenteve ishin pozitive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FESTA QOQAJ (@festaqoqaj)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë