Loading…

Festa e nxënësve në SHBA, pasi mbaroi mësimi (Video)

  • 31/05/2017 | 16:25

Festa e nxënësve në SHBA, pasi mbaroi mësimi (Video)

Nxënësit e një gjimnazi të Chandler në Arizonë të SHBA, pasi ra zilja e fundit për këtë vit shkollor dhe mbaruan studimet këtë çast ata e festuan duke hedhur një sasi të madhe letrash në shkallët e shkollës.

Ky moment është filmuar nga vetë nxënësit dhe më pas është shpërndarë gjerësisht në rrjetet sociale.

Në video dëgjohen dhe shihen nxënësit teksa bërtasin, kënaqen dhe hedhin letrat në ajër.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë