Loading…

‘Festa e çmendur’ e nxënësve pasi përfunduan gjysmëvjetorin (Video)

  • 23/12/2016 | 18:36

‘Festa e çmendur’ e nxënësve pasi përfunduan gjysmëvjetorin (Video)

Jo shumë vjet më parë, nxënësit mërziteshin kur përfundonin gjysmëvjetorin e shkollës. Mirëpo, kohët e fundit, nxënësve s’po u duket interesant kjo gjë, pasi mezi presin të përfundojë mësimi, për të përplasur karriget e tavolinat e shkollës, shkruan Gazeta Metro.


Siç shihet në një video të siguruar nga Gazeta Metro, disa nxënës në Lipjan, kanë ‘festuar’ në mënyrë jo të zakonshme, duke flakur e përplasur gjithë karriget dhe tavolinat e klasës.

Sot në Kosovë ka përfunduar gjysmëvjetori i parë i vitit shkollor./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë