Loading…

‘Ferri’ në Serbi, nga temperaturat pjeket gjithçka (Video)

  • 01/07/2017 | 15:06

‘Ferri’ në Serbi, nga temperaturat pjeket gjithçka (Video)

Serbia po përballet me temperatura tejet të larta. Deri në 40 gradë kanë shkuar temperaturat dje dhe sot.


Se çfarë i nxehti është atje tregon edhe kjo video ku një person hedhë vezët në një kapak pusete.

Nga temperaturat e larta vezën bëhen “gati për ushqim”, sikur të ishin në shporet elektrik.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë