Loading…

Ferizaj: Rrah gruan dhe djalin, arrestohet nga policia

  • 21/03/2019 | 10:26

Ferizaj: Rrah gruan dhe djalin, arrestohet nga policia

Një person është arrestuar dje në Ferizaj, pasi e ka rrahur gruan dhe djalin e tij, transmeton Gazeta Metro.


Një person është arrestuar pasi pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht gruan dhe më pas edhe djalin  e tij.

Sipas njoftimit të policisë, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa nuk është raportuar për të lënduar

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, i cili pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimat bashkëshorten dhe djalin e tije K/Shqiptar. Nuk raportohet për të lënduar. I dyshuari me vendimin e prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë