Loading…

Ferizaj: Kërcënohet dhe grabitet tregtari

  • 18/08/2018 | 11:30

Ferizaj: Kërcënohet dhe grabitet tregtari

Një person në Ferizaj ka raportuar se është kërcënuar dhe grabitur në vendin e tij të punës.


Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, teksa viktima është kërcënuar dhe i janë grabitur rreth 500 euro dhe dy paketa cigare në vlerë 2000 euro.

Të dyshuarit kanë ikur me veturën e tipit “Pasat”, e cila më vonë është gjetur e braktisur në autostradën e Ferizajt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë