Loading…

Ferati: Prishja e koalicionit me AKR’në me leje të kryeministrit (Video)

  • 07/12/2016 | 22:46

Ferati: Prishja e koalicionit me AKR’në me leje të kryeministrit (Video)

Sadri Ferati, nga radhët e LDK – së ka deklaruar se kanë përkrahjen e kryeministrit, Isa Mustafa, për prishjen e koalicionit me AKR-në. 

Ai ka njoftuar se kryetari i degës nesër do japë lajmin për prishjen e koalicionit.

Shkarkimin e drejtorit të arsimit, Ferati e sheh si kulm të prishjes së këtij koalicioni./gazeta metro.net

 

https://www.youtube.com/watch?v=WNIke0d1zrs

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë