Loading…

Fëmija i vogël tenton të ecë, qentë e imitojnë

  • 21/06/2017 | 22:48

Fëmija i vogël tenton të ecë, qentë e imitojnë

Qentë janë kafshë shumë të dashura, dhe jo rrallëherë kujdesen për fëmijët e familjes ku jetojnë.


Një kujdesje e tillë shihet në videon më poshtë, ku një fëmijë i vogël që ende nuk mund të ecë, zvarritet nëpër dysheme dhe dy qentë e imitojnë, dhe luajnë me të, transmeton Gazeta Metro
Qentë Husky, të adoptuar nga familja bëjnë këtë veprim mjaft komikë që do ju bëjë të qeshni me të madhe.
Shihni në videon më poshtë se si ata imitojnë voglushin:

/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë