Loading…

Fejohet Uta Ibrahimi, i thotë ‘po’ propozimit nga sportisti maqedonas

  • 27/11/2021 | 18:58

Fejohet Uta Ibrahimi, i thotë ‘po’ propozimit nga sportisti maqedonas

Alpinistja e njohur, Uta Ibrahimi, është fejuar.


Ajo i ka thënë “Po” një propozimi për martesë nga partneri i saj Metodi Chilimanov.

Alpinistja e cila ka ngjitur majat më të larta të globit, ka publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi, nga momenti kur ka vënë unazën në gishtin e saj.

“Çfarë vrapimi në mëngjes. Erdhëm për të festuar përvjetorin dhe ditëlindjen time, dhe më pas në një vrap mëngjesi rreth Demir Kapisë, Meto më tha të ndaloja dhe të shihja ylberin në majë të kodrave.. taram…kjo herë është e duhura , nuk do te shkrihet .. është një unazë e punuar me dorë me nyje të figurës tetë, ajo që ti i beson më shumë…Chilimanov nuk e imagjinoj dot të kaloj ditët e mia pa prezencën tënde dhe dashurinë tënde, humor dhe shumicë gjithë mbështetjen tuaj që më keni dhënë! Mezi presim më shumë vrapime, ngjitje, ski, biçikletë.. dhe gjithçka tjetër që na pëlqen të bëjmë në jetë. Të dua sa malet”, ka shkruar Uta në Instagram.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë