Loading…

Fatalitet në Autostradë: Policia tregon për 1 të vdekur

  • 18/08/2019 | 11:39

Fatalitet në Autostradë: Policia tregon për 1 të vdekur

Një aksident me pasoja fatale ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën ‘Ibrahim Rugova’, duke lënë një të vdekur, transmeton Gazeta Metro.


Ende nuk është e cilët janë shkaktarët e qartë të fatalitetit por Daut Hoxha nga Plocia e Kosovës ka deklaruar se bazuar ne informacionet e para është raportuar per nje aksident të rëndë Trafiku me pasoja fatale, te shkaktuar sot paradite në Autostradën “Ibrahim Rugova”.

“Njesitet kompetente policore për menaxhimin e trafikut ne autostrada janë duke u marr me rastin dhe duke hetuar shkaqet dhe rrethanat se si ka ardhë deri te ky aksident. Pas hetimeve që janë nëproces do te ju njoftojmë për detaje tjera”, ka thënë Hoxha, për Express. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë