Loading…

Fantastike: Laura Fazliu do të luftojë për medalje të artë në Lojërat Mesdhetare

  • 30/06/2022 | 14:24

Fantastike: Laura Fazliu do të luftojë për medalje të artë në Lojërat Mesdhetare

Xhudistja kosovare Laura Fazliu do të luftojë për medalje të artë në Lojërat Mesdhetare.


Në gjysmëfinale ajo mposhti rivalen Amina Belkadi.

Duhet theksuar që gjatë ditës së djeshme, Kosova ka fituar dy medalje, një të artë dhe një të bronztë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë