Loading…

Fansja i hedh reçipetat në skenë Mozzikut, ky ishte reagimi i tij

  • 27/05/2022 | 15:33

Fansja i hedh reçipetat në skenë Mozzikut, ky ishte reagimi i tij

Reperi Mozzik vazhdon të jetë njëri nga artistët më të kërkuar për momentin.


Ai po përformon në mbrëmje muzikore e koncerte brenda e jashtë trojeve shqiptare, shkruan lajmi.net

Së fundmi rep-artisti ka qenë në një koncert në Gjermani ku është përballur me një moment jo shumë të zakonshëm.

Një fanse ia ka hedhur reçipetat atij në skenë, e kjo u prit me shaka nga reperi ku dhe e ka publikuar në InstaStory.

Ndryshe përveç Mozzik edhe artistë të tjerë janë përballur me këto raste.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë