Loading…

Fansat e ‘kryqëzojnë’ për buzët e fryra, Dafina: Shikoni fytyrat tuaja

  • 28/06/2022 | 18:23

Fansat e ‘kryqëzojnë’ për buzët e fryra, Dafina: Shikoni fytyrat tuaja

Dafina Zeqiri komentohet shumë edhe përtej muzikës.


Këngëtarja komentohet shumë për pamjen e jashtme.

Gjatë ditës së djeshme ajo ka publikuar një fotografi ku u shfaq pa grim.

E vëmendje morën buzët e saj të fryera, dhe për këtë u kritikua.

“Dje përdora një filtër që i bëri buzët e mia të duken shumë të mëdha. Komentet ishin të pabesueshme, të ashpra sidomos ato që vinin nga femra që më ndiqnin mua. Bullizuese”, shkruan Dafina

Duke vijuar, “Shikoni fytyrën dhe filtrat tuaj. Kur të mbushni ju 33 vjeç dhe të mos keni bërë botoks apo mbushës, ejani të flisni me mua”, tha ajo.

Kështu duke i përgjigjur të gjitha kritikave rreth fytyrës së saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë